Zdrowe i piękne nogi nie są dziełem przypadku...
Mogę Ci w tym pomóc!

Check out my web hosting reviews top 10 web hosting and find best hosting reviews.

ŚRÓDNACZYNIOWE LASEROWE ZABIEGI ŻYLAKÓW ( EVLT i RFITT)

Laserowe zabiegi żylaków są zabiegami operacyjnymi małoinwazyjnymi wymagającymi znieczulenia w gabinecie lekarskim tj. nasiękowego: wzdłuż zamykanej żyły lub POP: podpajęczego podawanego za pomocą zastrzyku do kanału kręgowego odcinka lędźwiowego kręgosłupa przez anestezjologa w szpitalu.

Do tego typu zabiegu kwalifikują się pacjenci z żylakami pierwotnymi /nienawrotowymi!!!/ oraz pacjenci posiadający patologię żylną w zakresie gałęzi głównych pni żylnych /żyła odpiszczelowa – vena safena magna i żyła odstrzałkowa -vena safena parva/ - gdyż to właśnie te główne żyły są zamykane laserem i falami wysokiej częstotliwości.

Warunkiem kwalifikacji do zabiegów laserowych EVLT i falą wysokiej częstotliwości RFITT jest średnica w/w żył która nie może przekraczać 10 mm!!! na całej długości. Jeżeli średnica zamykanej żyły jest większa niż 10 mm wówczas zabieg taki może być nieskuteczny i szybko pojawią się żylaki nawrotowe.

Do w/w metod śródnaczyniowych – zamykanie żyły w ciele pacjenta bez jej usuwania /strippingu/ należą:

Laseroterapia żylaków EVLT – nośnikiem energii zamykającej lasera jest jednorazowy światłowód który pod kontrolą USG wprowadza się poprzez nakłucie lub małe nacięcie skóry do głównego pnia żylnego i następnie dostosowując energię indywidualnie do średnicy żyły i do ryzyka poparzenia aplikuje się impuls laserowy co ½ cm począwszy od ujścia poprzez całą długość naczynia poddanego zamykaniu laserem. Pozostałe żylaki poza głównym pniem żylnym, zamyka się z użyciem pianki (skleroterapia piankowa) pod kontrolą USG.

Leczenie żylaków falą wysokiej częstotliwości RFITT różnica w stosunku do zabiegu laserowego polega na tym że światłowód zastąpiony jest jednorazowym aplikatorem energii wysokiej częstotliwości – jest to metoda niskotemperaturowa, a więc jest znaczne ograniczenie ryzyka oparzenia skóry.

Jest to metoda też bardziej skuteczna niż laser EVLT, ale też droższa.

GABINET GŁÓWNY W GDAŃSKU 1

GABINET  PER PEDES ...

Gabinet Konsultacyjno Diagnostyczno Zabiegowy
ul. Okopowa 17/1
80-819 Gdańsk

Rejestracja telefoniczna:
58-305-4-306
603-080-616
600-086-246

wszystkie gabinety

GABINET W GDAŃSKU 2

Gabinet Konsultacyjno-opatrunkowy

Przychodnia Specjalistyczna NZOZ INTERMEDICA

ul. Lema 21
(pierwsza w prawo od ul. Piekarniczej)
80-126 Gdańsk Morena

Parter  Gabinet chirurgiczny nr 8

Rejestracja telefoniczna:
58 305 4 306
603 080 616
600 086 246

wszystkie gabinety

 
© Specjalistyczny Gabinet Diagnostyki
i Leczenia Chorób Naczyń
Wszelkie prawa zastrzeżone
MAG

 

Professional Joomla Templates designed by College Jacken